Wysoka ligowa wygrana Wisły
SC VISTULA - NY Athletic Club 6 : 1 (4:0) Bramki: 11min.Sebastian Lapczynski, 16min. Paul Lee, 18min. Simon Gorczowski, 42min. Emiland Elezaj, 53min, Gabriel Serafin, 85min. Lucas Zoleta
Skład Wisły: Aldo Munoz , Keijon Davis Nicholas Kozdron Sebastian Lapczynski, Simon Gorczowski, Paul Lee, John McGeechan, Krystian Nitek, Damian Taraska, Kevin Valdivia, Emiland Elezaj. Wvhodzili: Christopher Barnas, Gabriel Costa, Martin Czovek, Matthew Fernandez, Christopher Kondratowicz, Viktor Pervushkin, Gabriel Serafin ,Lucas Zuleta.
Wisła imponująco zakończyła swój przedostatni mecz w lidze APSL Metropolitan Division, pokonując NY Athletic Club aż 6:1. To zwycięstwo nie tylko umocniło ich pozycję w lidze, ale także zapewniło utrzymanie w rozgrywkach na kolejny sezon. Mimo że do zakończenia sezonu pozostała jeszcze jedna kolejka, Wisła może już cieszyć się z osiągniętego celu. Ten sezon był dla Wiślaków pełen wyzwań, ale i sukcesów, szczególnie w rozgrywkach pucharowych, gdzie zdołali pokazać swoją klasę i determinację. Taki wynik to efekt ciężkiej pracy całego zespołu oraz wsparcia kibiców, którzy wiernie towarzyszyli drużynie przez cały sezon.
| Kącik Statystyka: (mecze ligowe od sezonu 2010/2011) | |
| 100 | ligowy mecz w barwach Wisły rozegrał Viktor Pervushkin |
| 15 | mecz ligowy rozegrał Krystian Nitek |
| 10 | mecz ligowy w barwach Wisły ma Jeffery Castillo |
| 5 | swoją bramkę w meczu ligowym zdobył Szymon Gorczowski |
| 1 | w barwach Wisły zadebiutował Lucas Zuleta zdobywając bramkę w debiucie |



Komentarze