Wysoka ligowa wygrana Wisły

SC VISTULA - NY Athletic Club  6 : 1 (4:0)  Bramki: 11min.Sebastian Lapczynski, 16min. Paul Lee, 18min. Simon Gorczowski, 42min. Emiland Elezaj, 53min, Gabriel Serafin, 85min. Lucas Zoleta

Skład Wisły: Aldo Munoz , Keijon Davis Nicholas Kozdron Sebastian Lapczynski, Simon Gorczowski, Paul Lee, John McGeechan, Krystian Nitek, Damian Taraska, Kevin Valdivia, Emiland Elezaj. Wvhodzili: Christopher Barnas, Gabriel Costa, Martin Czovek, Matthew Fernandez, Christopher Kondratowicz, Viktor Pervushkin, Gabriel Serafin ,Lucas Zuleta.

Wisła imponująco zakończyła swój przedostatni mecz w lidze APSL Metropolitan Division, pokonując NY Athletic Club aż 6:1. To zwycięstwo nie tylko umocniło ich pozycję w lidze, ale także zapewniło utrzymanie w rozgrywkach na kolejny sezon. Mimo że do zakończenia sezonu pozostała jeszcze jedna kolejka, Wisła może już cieszyć się z osiągniętego celu. Ten sezon był dla Wiślaków pełen wyzwań, ale i sukcesów, szczególnie w rozgrywkach pucharowych, gdzie zdołali pokazać swoją klasę i determinację. Taki wynik to efekt ciężkiej pracy całego zespołu oraz wsparcia kibiców, którzy wiernie towarzyszyli drużynie przez cały sezon.

Kącik Statystyka: (mecze ligowe od sezonu 2010/2011)
100  ligowy mecz w barwach Wisły rozegrał Viktor Pervushkin
15  mecz ligowy rozegrał Krystian Nitek
10  mecz ligowy w barwach Wisły ma Jeffery Castillo
5  swoją bramkę w meczu ligowym zdobył Szymon Gorczowski
1  w barwach Wisły zadebiutował Lucas Zuleta zdobywając bramkę w debiucie

Ładowanie licznika odwiedzin...

http://Counterliczniki.com