Viktor Pervushkin dołącza do ,,Clubu 100"
VIKTOR PERVUSHKIN dołączył do elitarnego Klubu „100” SC Vistuli, osiągając ten imponujący wynik w ciągu dziesięciu sezonów jako zawodnik Wisły. Od swojego debiutu w 2016 roku w meczu z Moonstar SA, Viktor stał się integralną częścią zespołu, nie tylko jako solidny zawodnik, ale także jako skuteczny strzelec, zdobywając 12 bramek w 100 ligowych występach.
Jego osiągnięcie stawia go w gronie wybitnych zawodników, takich jak Łukasz Hauser, lider klasyfikacji Klubu „100” z 164 występami, oraz inni zasłużeni piłkarze, jak Chris Karcz, Marcin Kasica, Krzysztof Kondratowicz oraz Keijona Davisa. Obecność Viktora w tym prestiżowym klubie jest świadectwem jego wytrwałości, umiejętności i oddania dla drużyny.
Gratulujemy osiągniecia 100 występów ligowych !



Komentarze