Rezerwy Wisły wygrywają 13-0
SC Vistula II (Eagles) - Rahway FC 13 – 0
Rezerwy Wisły Garfield odniosły imponujące zwycięstwo, pokonując zespół z Rahway aż 13-0. To niezwykłe osiągnięcie, które z pewnością wzbudza podziw i uznanie zarówno wśród kibiców, jak i rywali. W tym meczu aż siedmiu zawodników podzieliło się zdobyczą bramkową, co świadczy o zgraniu i wszechstronności drużyny.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje Viktor Pervushkin, który zdobył aż cztery bramki, pokazując swoje umiejętności strzeleckie i determinację. Natomiast Anthony Gomez zdobył 2 bramki i zaliczył 4 asysty.
Strzelcy bramek:
VIKTOR PERVUSHKIN ,
ANTHONY GOMEZ,
ADRIAN BARANOWSKI,
JEFFREY CASTILLO ,
NIKOLCE ILOSKI,
OFEK NAHAR,
JONATHAN SANCHEZ.



Komentarze